Na Binance’u kwartalne kontrakty terminowe Bitcoin trafiają na wysoki, nieśmiały poziom 100.000$ – 99.964$. Podczas gdy nagłe ruchy takie jak te nie są nowe, zostały zapomniane z powodu powolnego, bocznego ruchu ceny pozbawionego zmienności.

Z pozycją o wartości ponad miliarda dolarów zlikwidowaną przez Bitcoin w niewielkim ruchu o wartości 1400 dolarów, zmienność powróciła. Podczas The News Spy gdy ruch na razie może się skończyć, więcej może być w drodze. W czasie prasy, Bitcoin handlował na 11 300 dolarów i miał limit rynkowy w wysokości 208 miliardów dolarów, ale podczas gdy ten spadek miał miejsce na niektórych giełdach, zwłaszcza Binance poszedł trochę pochopnie.

Z powyższego widać, że kwartalne kontrakty terminowe, które są nadal otwarte, osiągnęły wysoki poziom 99.964 dolarów; powodem tego był handel automatyczny lub handel przy użyciu botów i algos. Na giełdzie wydaje się, że poślizg odegrał główną rolę w tym dziwnym obrocie wydarzeń.

W momencie pisania knot miał łączną wartość 2,5 miliona dolarów, jednak w miarę wymazywania knota i przerabiania wykresów przez Binance’a, będzie ona wzrastać. CZ, dyrektor generalny i współzałożyciel Binance’a tweetował,

„Kolejny dzień w krypcie. Mamy ochronę pasma cenowego, ale algo użytkownika poszedł balistycznie i wysłał wiele zamówień, aby to osiągnąć. Prawdopodobnie będziemy musieli trochę dostosować ten wykres, aby był czytelny w przyszłości.“

Chociaż ten knot technicznie nie powodował żadnych problemów, takich jak automatyczne uśrednianie [ADL] dla bitcoin futures, zrobił to, dla ethereum i innych altcoinów. Kontakty wieczyste XRP i TRX również cierpiały na knoty, które zanurzały się odpowiednio w 22% i 7%.

Ten poślizg powoduje, że wiele transakcji staje się automatycznie uśrednianych, podczas gdy ADL jest wprowadzony, aby zapobiec likwidacji i pomóc nowym użytkownikom, to również uniemożliwia użytkownikom utrzymanie ich transakcji otwartych.

Marzec 2020 r.
#Binance Futures Insurance Fund wykorzystał ponad $6,000,000+ w ciągu ostatnich 24 godzin redukując ADL’s.

W przypadku, gdy fundusz ubezpieczeniowy będzie się nadal uszczuplał, będziemy zasilać nowe fundusze i nadal chronić naszych użytkowników.

Spadek widziany dzisiaj nie był największym spadkiem, jednak podobny scenariusz ADL miał miejsce w marcu, kiedy to BTC spadła o 50% w ciągu kilku godzin. Binance napisał na Twitterze, że „Binance Futures Insurance Fund wykorzystał ponad $6,000,000+ w ciągu ostatnich 24 godzin redukując ADL’s“. Dołożyli również wszelkich starań, aby wspomnieć, że w przypadku wyczerpania się funduszu, będzie on zasilany większą ilością środków, aby upewnić się, że użytkownicy są chronieni.

Bitcoin trafia 100.000 dolarów w kontrakty terminowe Binance.

Beitragsnavigation